Lluster

Shitet nga: Bajrami 03 Nën 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes llustera versaci 8copa qmi 120 per cop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim