Pllaka keramike 60X60 cm - Amstrong

Shitet nga: Besfort 25 Tet 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8,5 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Pllaka 60X60 cm
Jan te prera me llaser te ardhura nga italia
Klasa : AAA
Gjdo pllak eshte e mbeshtjellur me llastik per mosgrrithje
Pllaka te banjove 30X50 te ardhura nga italia qmimi 8,5
Dyer te dhomave dimensioni 90X205
Te ardhura nga Makao
Qmimi 140 euro per cop me brav me tona senet
Amstrong 60X60 cm me llajsne me kapese me krejt qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim