Ramaplastikes

Shitet nga: ejup gabrica 03 Jan 09:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Rama plastikes me dyr pAK te perdorura per garazha lokale etj gatsia 5 metra me 3.20 jan 3 Copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim