Rolete

Shitet nga: Naim 08 Sht 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes rolete te aluminit te bardha 9 copa 80x120 edhe 8 copa 80x140 qmimi 6 euro copa jan pak te perdorura jan shum te ruajtura po ashtu edhe 8 copa per dyr te tarasav standarte 8 euro copa po ashtu edhe 210x80 jan 8 copa gjithsej 160
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim