Shes 2 Dritare Sllovene

Shitet nga: Lorik 05 Pri 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes 2 dritare sllovene me dimenzion 140x140 qmimi 80 ero per 2 dritaret + ni der te koridorit te hymjes e bungut qmimi 100 ero asht shum e ruajtme dimenzioni 133x210
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim