Shes Dyer Per Garazhd Dhe Der Te hymjes

Shitet nga: Lorik 05 Pri 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dyer per garazhd kiper te hekurit jam me dimenzion 235x200 dhe nje der te hymjes me dimenzion 133x210 qmimi per deren e garazhdes 150ero kurse dera e hymjes qmimin e ka 100 euro komplet 250ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim