Shes deren dhe dritaren

Shitet nga: masar 27 Gsh 00:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shes deren per dhoma e cila esht hequr jo per shkak te defektit po renovimit esht e mir pa defekte dhe dimensionet jan 2m me 90cm ndersa dritarjja ka dy par roleta te brendshme dhe te jashtme po ashtu esht pa defekte shitet vetem se esht e panevojshme dhe dimensionet jan 1.25cm me 85 gjan.
kontakt: 044608273
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim