Shiten urgjent

Shitet nga: Fadil 06 Nën 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten urgjent dyert dhe dritaret e aluminit
Dritaret (1,50m X 1,10m) prodhim Zviceran hapen edhe kiper
9 dritare (1,50m X 1,10m) qmimi per copë 45 E
5 dyer (2,20m X 0,80m) qmimi per copë 35 E (nuk hapen kiper)
1 dritare e shkalleve (2,20m X 1,05m), 40 E
1 dritare (1,14m X 0.76m), 20 E (nuk hapet kiper)
1 dritare (0.84m X 0,66m), 10 E (nuk hapet kiper)
Xhamat i kanë me vakum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim