Spotat led te bardha me qmim te volitshem

Shitet nga: valdrin 29 Shk 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes spotat led te bardha per butike 6 muaj te perdurora me qmim shum te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim