ZBRITJE ROLETE ALUMINI ME IZOLIM MATERJAL GJERMAN

Shitet nga: Burim Dje 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Rolete Alumini me izolim materjal gjerman
rolete pvc plastik
perde zebra 23 euro m2
te gjitga llojet kan 5 vite garancion
viber 0038344171866 049 93 1111 VEREJTJE KUTIJA ASHT ALUMIN JO LLAMARIN KEM EDHE ME KUTI LLAMARIN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim