der

Shitet nga: ymri 03 Pri 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shitet dera e dhomes me dimezjon 90x2meter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim