dritare

Shitet nga: ymri 13 Dhj 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shes shtojse te deres.ne gjendje te mire.Dimezjoni 25×125.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim