dyer dhe dritare te plastikes

Shitet nga: hamit 11 Pri 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
4; dritare [80-1.40m] 200euro
1 der [1.95-2.35] 400euro
Bejm edhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim