dyer

Shitet nga: ... 07 Pri 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten dy dyer te përdorura me korniza. një derë 40 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim