dyr nga druni me diapan ndrrim me vetura

Shitet nga: xx 26 Nën 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
prodhojm dyr nga druni me diapan gjitha llojet me garancion shesum me montojm
ndrrim imundshem me vetura

+377 44 543 020
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim