rrjet mbrojtes per lokale urgjentisht shitet

Shitet nga: komogllav 12 Tet 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
dimensionet :gjersia 3m gjatsia 3m cmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim