shes 7 dyr te mremdshme te drurit

Shitet nga: bajram 24 Shk 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shesh 7 dyr te druritt standarte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim