shiten urgjent Dyert

Shitet nga: Sefer 13 Shk 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shiten urgjent dyertë ne gjendje te shkelqyeshme.........
Dimensioni : gjërsia 2.48 cm.......gjatësia 2.20 cm.........
të interesuaritë le të lajmrohen në nr.tel 044975474
qmimi me marrveshe!!!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim