shitet dera e hymjes

Shitet nga: faton 03 Mar 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
dera esht shum e mir siq shifet ne foto per inf lajmroni ne numer telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim