Bojler dhe rezervar

Shitet nga: Skender 16 Mar 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Inventar për banjo
Bojler i po sa ardhur nga zvicra 200 litra , qmimi 180€, rezervar 1.500 litra i pa perdorur qmimi 240 € pres bleres serioz flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim