Heiiii,...

Shitet nga: Tony 04 Mar 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Inventar për banjo
Shes pullazin dhe tjegullat (qeremidet) dhe gjesendet tjera ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim