INVENTAR PER BANJO

Shitet nga: AFRIM 05 Tet 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Inventar për banjo
PRODHOJM INVENTAR PER BANJO ME DYER TE PLASTIFIKUARA ME SHUMIC DHE PAKIC
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim