Vaska e pa perdorur

Shitet nga: besarti 06 Mar 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Inventar për banjo
vaska(kada) eshte me dimenzione 1.50X70 m,eshte e pa perdorur vetem ka qen e montuar.
vaska eshte e kompletuar dhe gjithqka ne rregull.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim