Fidane te MJEDRAV

Shitet nga: fatgzon 18 Qer 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Lule dhe bimë
Fidane te MJEDRAV..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim