Fikus

Shitet nga: Shemsije 25 Tet 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Lule dhe bimë
Lulja fikus eshte e mirembajtur dhe ne gjendje shume te mire.
Eshte shume e gjere, mund te ndahet ne me shume vende, qe do te zbukuronin ambientin tuaj.
E pershtatshme per shtepi dhe restorante.
Cmimi i negociushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim