Findanishtja Burimi

Shitet nga: Burim 18 Shk 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Lule dhe bimë
FIDANISHTJA BURIMI

F.SH.DREMJAK-FERIZAJ

BÉJMÉ KULTIVIMIN E FIDANEVE TÉ LAJTHIVE

DHE BÉJM SHITJEN E LEJTHIVE
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


044 139 517

ose viber 00 3 77 44 139 517
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim