Fokusa

Shitet nga: Xhafa 09 Pri 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Lule dhe bimë
Fokusat ne shitje qmimi sipas marrveshjs
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim