Ilaq per asme dhe kelbaz kollitje

Shitet nga: b.spahiu 14 Pri 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Lule dhe bimë
Shurup i prodhuar nga bimet natyrore sheron asmen dhe kollitjen eleminon kelbazin e akumuluar per nje kohte gjate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim