LULE IBISKUS

Shitet nga: Edon 16 Jan 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Lule dhe bimë
per qdo info kontakto ne nr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim