LULE IBISKUS

Shitet nga: Edon 16 Jan 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

179 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Lule dhe bimë
Lartesia 2 e 16
Gjersia 1 e 50
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim