Liman

Shitet nga: Jetrit 24 Pri 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Lule dhe bimë
Shitet Limani Ne Rajonin: Ferizaj
Limanin Muni Me Pa Kur Dush
Per ME SHUM KONTAKTONI NE NR TELI OSE PERMES EMAILIT
Nr teli: 045485454
Mundini Edhe Ne Viber: +37745485454
Email: titi.ks@live.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim