Limon nje vjece

Shitet nga: festim 25 Tet 01:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Lule dhe bimë
esht i shartuar me pip esht nje vjeqar ka 4 llastar e dy filiza esht varietet i cili piqet dhe ka rendiment te lart
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim