Limona

Shitet nga: Jetullah 13 Pri 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Lule dhe bimë
Jane te zhvilluar shume me limona plot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim