Limona

Shitet nga: Jetullah 13 Pri 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Lule dhe bimë
shiten limonat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim