Lul shqiponje

Shitet nga: Fatosi 23 Shk 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes lul shqiponje me gjatsi 2.5 metra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim