Lule Adami

Shitet nga: Leo 04 Pri 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Lule dhe bimë
Lule adami te madhezive te ndryshme, qmimi fillestar 15 euro per lulen mesatare deri 35 euro per nje lule me te madhe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim