Lule Fokus

Shitet nga: luke 29 Nën 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Lule dhe bimë
Shitet lulja "FOKUSI" pothuajse3 metra e gjat dhe dhe pothuajse 2,20 e gjere presim te interesuar tel per kontakt 045489065
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim