Lule Fokus

Shitet nga: Erdi 02 Nën 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Lule dhe bimë
E shes per arsye se nuk po kam hapesire ku me mbajt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim