Lule SHQIPONJ DHE FOKUSI

Shitet nga: sylejman 26 Gsh 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Lule dhe bimë
lul shqiponj e cila ka gjatsi 2m me pipa tri me fleta t medha 60eur
lul fokusi e cila ka gjatsi afer 2m esht tu zhvillu mir me qmim 70 eur
nese ble s bashku 100 eur te dyatn
pojm ndrrim edhe me ipon 4s dhe galaxy
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim