Lule Shqiponja

Shitet nga: Limi 16 Dhj 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Lule dhe bimë
shitet lulja shqiponja shum ne gjendje te mire arsya e shitjes eshte sepse kemi edhe disa tjera te ngjajshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim