Lule adam

Shitet nga: Gezim 20 Sht 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes lulen adam
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim