Lule adami gjatesia 2 metra

Shitet nga: lu 26 Mar 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Lule dhe bimë
lule adami gjatesia 2 metra
Qmimi 35 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim