Lule dru

Shitet nga: Besi 16 Mar 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Lule dhe bimë
13 vjeqare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim