Lule shqiponje

Shitet nga: Limi 06 Shk 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Lule dhe bimë
Shitet lulja Shqiponje ne gjendje shum te mire,arsyja e shitjes eshte sepse kemi edhe disa te njejta.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim