Lule shqiponje

Shitet nga: Diti 28 Mar 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Lule dhe bimë
Ka gjatesi prej 3 metrash.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim