Lule te bukura me vazo

Shitet nga: Xhevat 20 Mar 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Lule dhe bimë
Lule te bukura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim