Lule

Shitet nga: agnesa murseli 09 Shk 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes lule shtepie shum e bukur e gjate 2.40metra.Eshte e pershtatshme per restaurante,banka,zyre te ndryshme etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim