Lule

Shitet nga: xxxxx 20 Mar 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes lulat dy fikusa dhe nje shqiponje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim