Lule

Shitet nga: Isuf lami 12 Tet 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Lule dhe bimë
Lule Adam
Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim