Lule

Shitet nga: ...... 14 Jan 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Lule dhe bimë
lule shqiponje 2m e lart
lule fokusi 1.70m e lart
lulja tjeter 2.20 m e lart
mund te kontaktoni ne viber +37745553791
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim